Květen 2011

modrobíléúdolí

12. května 2011 v 23:16
Mám tři vykřičníky pro všechno, čím mě chcete nasrat.
Mám koně, kterej vás převálcuje, až se naštvu.
Mám velkou kolonii přistěhovalců a té dovolím se rozmnožovat a stěhovat se, až mě naserete..

OSTRAVA!!!
Modrobílé šílenství, Baník, Stodolní street, polonahé děvy, colors of ostrava, kryštof, "ruda z ostravy", song o Ostravě a chuligáni..
A hlavně, hlavně ten špatný vzduch, kdy se v Ostravě nedá dýchat.
Mittal, poddolovaná celá Ova a přilehlé okolí, Hyundai, prostě.. VŠECHNO. Chemičky, špatné autobusy. Krade se tu na každém rohu, žbráci jsou vzácnost, ne jako v Praze.

V Ostravě se mluví sprostě, rychle a krátce a co nejmíň artikulace. Jsme hluční, ale občas srdeční.. Ale na důchodce to nezkoušejte, zničí vám den. Jsou protivní bo zas musi do teho doktora bo je boli hřbet. Jůůůj, ale jak, panenko, jak..
Pokřikující lidé přes celé náměstí nejsou náhodným zvykem.. A té ženské, co obchází na masaryku opravdu nechybí 10 korun na nákup. A pokud jo, už by se po tom roce mohla naučit počítat! :D

Mám Ostravu ráda, i když vám to po chvilce začne připadat jako prdel. Všude trefíte, všechno znáte, všichni jsou nějácí povědomí.

Para no verte mas

10. května 2011 v 22:02

Jo, ten klip je sračka, ale ta písnička mě baví.

To je pro dnešek vše, měl to být článek hodně dlouhý, ale.. no, asi nic..

minimalistickázměna

8. května 2011 v 7:16
novej dizájn. změněná fotka a barva pozadí textu.
STRÁŠNÁ ZMĚNA!
asi tak velká jako moje barva vlasů.. stále blond. stálě neměnná.

Všechny práva na obrázek patří autorovi. Chadwick Tyler. Právě teď má na svojí oficiálně fajnové fotky. DEMONS. Jsou tajemné a je to hra kontrastů a detailu. Vlastně jako většina jeho fotek. Nejsou nijak zábavné, ale mají šmrnc a eleganci. Alespoň mě takové připadají. Nevím na jak dlouho, ale líbí se mi.

Matčina kamarádka slavila 40. narozeniny. (johou- vše nej Pavli!)
Byla jsem na skok, na dvě vodky s džusem a mladý pěkný jinoch už tam dávno nebyl. Jel do Prahy, tsáh.. Zas na mě zbyli jenom ti staří a ukecaní.. a můj otec, který chtěl tancovat. awesome.

lhářky prolhané z lesů a hájů.. pan Červený kód to málem naboural, když sem pocítila potřebu na něj zařvat pozdrav. sice si to nikdy ani nebude mít možnost přečíst, ale.. pro mou potřebu.
Hřibeček odveden na vlak, na výlet a já pujdu asi zpátky spát, ačkoliv sem chtěla jít do obchodu, udělat nějáké věci do školy a tak.. ale na co? Amrawauuuwwwwww... *zavrtávání do peřiny*

______

Ok, změněno kvůli sestře :D
Christopher Gilbert vystihl jistý druh nebe..
Hehe ^^ :D
Snad lepší, brouku.. :*

zvěrstvo. nevěrník!

2. května 2011 v 21:47
Haha. Tohle by se mělo dostat pod ruku Kayovi. Úžasné téma týdne, které vytáhne tín děvy ze židlí a napíší tady, jak je nevěra hnusná a že to by se prostě nemělo. Fuj!
Ale je trochu víc druhů nevěry. Jo, jasně, všechny stejně hnusné, ale každá v něčem jiná..
A teď sem si naběhla. Měla bych to vypsat? Ale kdeže.. srovnávejte v hlavince.

Mě by vadilo, kdyby mě nějákej borec nebo borka támhle za rohem ojížděl někoho jiného. Strašně. Nejsem žárlivá, ale tak trochu nerváček a asi by si to za rámeček nedal vůbec nikdo.
Ale pokud jsem blbá nána a nabrnknu si děvkaře, o kterým vím, jak to má s babama a že toho kamaráda dlouho v klidu neudrží a já sem zarytá antisexistka, tak.. není se co divit. Z děvkaře hodnýho chlapečka fakt neuděláte. Světa div, na který už naletělo tolika sličných slečen.
Kdybych podváděla já, no... dělala bych to tak, aby na to nikdo nepřišel.

"Nevěřte na lásku, je to kec. Jenom moc velké přátelství"

ale jinak se milujte a množte.
.žeano.
!avšak stále pozor na přenosné choroby!
;D