Duben 2011

I used to love..

23. dubna 2011 v 22:07
Nothing ever complete this world. Yeah, yeah.. nothing better than you.

Je volno. Co dělám? NIC.
Je škola. Co dělám? NIC.

Byla sem pařit. Fajnovka, ale energy a vodka pro mě prostě není.. vysvětlete mi to někdo, prosím.

Good Morning, baby Jack..

16. dubna 2011 v 8:00

White Lies a Death.
Velmi chytlavé, obvzláště jste-li vzhůru od šesti a prostě nevíte, co roupama dělat, protože obchody vám otevřou až v 10 a vy si pujdete vybrat první dárek k narozeninám.. (ano, cítím silnou potřebu to všem připomínat.. Věřím, že si někteří myslí, že po nich požaduju dárek tím, jak to pořád opakuji, ale ne.. jenom to potřebuju sdílet ^^)

A sem stále blond. A potřebuju pauzu od školy.

Černá, černá, černá!

12. dubna 2011 v 17:28
Jsem fuckin' awesome v černé. A nehodlám to měnit. Kdo by taky nebyl awesome, když je blond a bledule. A řekněme si to takhle, nic neposeru.. Málo kdy se mi stane, že neladím. Jenom když je triko vybledlejší než mikina a naopak, but.. I don't give a fuck. Hlavně, že se nemusím být, že když se něčím pobřindám, tak to bude tak razit.
Řekněme si to narovinu. Žlutá je barva pro včeličky a malé princezny.. A blond lidi v ní vypadaj jako blbečci. Stejně je to se světle modrou. Vypadám v ní, jako kdybych byla na posledním tažení.. Obvzláště, pokud jí mám na sobě 30 minut po probuzení.. No way.

A bílou nesmím nosit. Bílá- zapovězená barva. Barva matčiny smrti.
Kdykoliv mám na sobě bílou, je tu 99,99999% šance, že se něčím dokypu, zliju, někdo mě obhodí něčím, spadnu a nebo.. budu dělat s tuží! Opravdu, statistika nelže! :D
Růžová je fajn. Fialová úžasná. Ale prosím, nikdy ne v moc velkých plochách na mém těle.

Zkusila bych citovat Tukí o představě mě v lolita růžových šatech, ale.. musela bych si vzpomenout, na to super přirovnání, ale.. nemužu si kruci vzpomenout.

(vím to, ale nebudu se zesměšňovat! :D)